Výsledky Velikonočního turnaje 2011:
 
 
  ===============================================
 
Kategorie MUŽI:
 
                - Pořadí týmů:
Pervytim
DDM Tornádo Jemnice
Vymítači Ďábla
 
                 - Individuální ocenění:
Nejužitečnější hráč turnaje -    Prokop Ferdan
Nelpepší střelec turnaje -        Tomáš Štěrba
Nejlepší brankář turnaje -        Lukáš Brabec
 
  ===============================================
Kategorie AMATÉŘI:
 
                - Pořadí týmů:
Pacovští Honzící
Dream Vidláci team
The Nightmares
 
                 - Individuální ocenění:
Nejužitečnější hráč turnaje -    Milan Buřič
Nelpepší střelec turnaje -        Radovan Kubek
Nejlepší brankář turnaje -        Jaroslav Mareš
 
  ===============================================
Kategorie ŽENY:
 
                - Pořadí týmů:
IBK KOZY VEN
Elite Praha team future Angels
FBK Undy
 
                 - Individuální ocenění:
Nejužitečnější hráčka turnaje -     Šárka Mrázková
Nejlpepší střelkyně turnaje -        Simona Poštová
Nejlepší brankářka turnaje -         Kristýna Provázková
 
  ===============================================
 
 
Pořadí střelců (muži):
 
9 Tomáš Štěrba Myčoken
6 Štefan Furdan DDM Tornádo Jemnice
6 Tomáš Sýkora Sykyho Sexy Krtečci
5 Zdeněk Habr Pervytim
5 Jaroslav Macášek Vymítači Ďábla
4 Lukáš Vojan Pervytim
4 Prokop Ferdan Pervytim
4 Jan Charvát Myčoken
4 Jan Beránek Sykyho Sexy Krtečci
4 Jan Vinš BSP Liberta
4 Petr Ivan Alkohol  & Syn
4 Petr Hodl Suchý Dásně
3 Lukáš Macálka Pervytim
3 Jiří Salava Pervytim
3 Pavel Štěpánek DDM Tornádo Jemnice
3 Petr Štěpánek DDM Tornádo Jemnice
3 Danko Deveri DDM Tornádo Jemnice
3 Adam Kovacz BSP Liberta
3 Petr Vlásek BSP Liberta
3 Jakub Zíka BSP Liberta
3 Jan Voráček F.S.Quasnice Jihlava
2 Kryštof Kůs Pervytim
2 Jakub Holas DDM Tornádo Jemnice
2 Jakub Holas DDM Tornádo Jemnice
2 Zdeněk Rada DDM Tornádo Jemnice
2 Jan Janíček DDM Tornádo Jemnice
2 Ondřej Černý Myčoken
2 Jiří Šrámek Myčoken
2 Jan Paseka Myčoken
2 Eduard Janča Vymítači Ďábla
2 Martin Macášek Vymítači Ďábla
2 Dalibor Michálek BSP Liberta
2 Dušan Čapek Sykyho Sexy Krtečci
2 Ondřej Plecháč Alkohol  & Syn
2 Tomáš Vaculík Jackpot
2 Ondřej Pražák Jackpot
2 Tomáš Herman Jackpot
2 Josef Šedivý F.S.Quasnice Jihlava
2 Milan Voráček F.S.Quasnice Jihlava
2 Ondřej Jakl Suchý Dásně
 
 
 ===============================================
 
Tabulka střelců(amatéři):
 
7 Radovan Kubek Dream Vidláci team
6 Matěj Doubek Pacovští Honzíci
6 Martin Čada TJ Tatchenta Zhoř
5 Milan Buřič Pacovští Honzíci
5 Jan Kepka Pacovští Honzíci
5 Libor Čech Pacovští Honzíci
5 Tomáš Jarý Narvuto
5 Tomáš Paul Homer team
4 Bohuslav Ferdan Dream Vidláci team
4 Miroslav Čada TJ Tatchenta Zhoř
4 Tomáš Vítek Narvuto
4 Radim Suchý The Nightmares
4 Luboš Deraha Homer tým
3 Vojtěch Sobotka TJ Tatchenta Zhoř
3 Jakub Vítek TJ Tatchenta Zhoř
3 Libor Slatinský Jiskra Chladnější
3 Zdeněk Kubát Jiskra Chladnější
3 Lukáš Havlíček FBC Sádla Jihlava
3 Miroslav Vodička FBC Sádla Jihlava
3 Víteslav Adámek Narvuto
3 Ondřej Novotný Homer tým
3 Roman Vraspír Toxic team Velešín
 
 
  ===============================================
 
Tabulka střelců(ženy):
 
9 Simona Poštová IBK Kozy Ven
6 Martina Kleinová FBK Undy
6 Hana Kubátová Elite Praha team future Devils
6 Ingrid Brejchová All-in
5 Šárka Mrázková FBK Undy
5 Martina Svobodová IBK Jedu na koni
4 Barbora Houšková IBK Kozy Ven
4 Markéta Matějovská Cirkus Praha
3 Tereza Slavíková IBK Kozy Ven
3 Martina Jandová IBK Kozy Ven
3 Lucie Jahodová IBK Kozy Ven
3 Lucie Veselá IBK Kozy Ven
3 Tereza Chvátalová FBK Undy
3 Barbora Stará FBK Undy
3 Lýdie Baráková FBK Undy
3 Petra Nosková Elite Praha team future Angels
3 Veronika Zitová Elite Praha team future Angels