Ročník 2012

 

Výsledky Velikonočního turnaje 2012:
 
===============================================
Kategorie MUŽI:
 
                - Pořadí týmů:
  1. Pervytim
  2. Alcoholics Innebandy
  3. FO Myčoken
  4. BonGuys
  5. GS Örve
  6. Homer tým
  7. Suchý Dásně
  8. FBC KiWi
  9. FBC Telč
  10. FBC Skuteč
  11. Vymítači Ďábla
  12. Dream Vidláci team
  13. FS Quasnice Jihlava
  14. Hamsters Revival
  15. Ejsí Ejbí
  16. Madrfakrs Klatovy
 
                 - Individuální ocenění:
  • Nejužitečnější hráč turnaje -   Jiří Bauer (Pervytim)
  • Nelpepší střelec turnaje -       Pavel Vlasák (Alcoholics Innebandy)
  • Nejlepší brankář turnaje -      Lukáš Brabec (Pervytim)
 
  ===============================================
Kategorie AMATÉŘI:
 
                - Pořadí týmů:
  1. FBC Pohořelice
  2. Kutná Hora
  3. FBC Pohořelice "B"
  4. Gladiátor Beroun
  5. Florbal Jemnice
  6. Diskanti
  7. The Nightmares
  8. Füzzy Buble
  9. United Nippers
  10. Chmelite Praha
  11. FBC Prague Titans "A"
  12. Pacovští Honzíci
  13. Janča tým
  14. Faktor Strachu
  15. Flákači
  16. Sokol Domašín
 
                 - Individuální ocenění:
  • Nejužitečnější hráč turnaje -    
  • Nelpepší střelec turnaje -        
  • Nejlepší brankář turnaje -       
 
  ===============================================
Kategorie ŽENY:
 
                - Pořadí týmů:
  1. Služba Pohonných hmot a maziv
  2. Elite praha team future ANGELS
  3. SKW
  4. Elite praha team future DEVILS
  5. Alfasamice
  6. All-in
  7. Centropen
  8. Senouši
 
                 - Individuální ocenění:
  • Nejužitečnější hráčka turnaje -    
  • Nejlpepší střelkyně turnaje -       
  • Nejlepší brankářka turnaje -        
 
===============================================

Kanadské bodování - muži:

 

pořadí

Jméno a příjmení

tým

G

A

B

1.

Pavel Štěpánek

Pervytim

10

7

17

2.

Pavel Vlasák

Alcoholics Innebandy

11

5

16

3.

Štefan Furdan

Pervytim

5

11

16

4.

Petr Hodl

Suchý Dásně

6

8

14

5.

Tomáš Kalina

BonGuys

7

4

11

6.

Ondřej Jakl

Suchý Dásně

7

3

10

7.

Tomáš Štěrba

FO Myčoken

7

2

9

 

Lukáš Nekola

Alcoholics Innebandy

7

2

9

9.

Petr Štěpánek

Pervytim

6

3

9

10.

Petr Hromádko

Alcoholics Innebandy

4

5

9

11.

Tomáš Procházka

BonGuys

3

6

9

12.

Tomáš Paul

Homer tým

5

3

8

13.

Lukáš Kubinec

Suchý Dásně

4

4

8

 

Jan Přikryl

FBC KiWi

4

4

8

 

Ivan Petr

Alcoholics Innebandy

4

4

8

16.

Juráš Spurný

BonGuys

4

3

7

17.

Pavel Urbánek

Pervytim

3

4

7

18.

Jan Saňka

FO Myčoken

5

1

6

19.

Radim Vlk

FBC KiWi

5

2

6

20.

Lukáš Mátl

Pervytim

4

2

6

 

Jiří Šrámek

FO Myčoken

4

2

6

 

Filip Obritzmauzer

GS Örve

4

2

6

23.

Jan Hanák

Pervytim

3

3

6

24.

Jiří Bauer

Pervytim

2

4

6

 

Ondřej Kredatus

FO Myčoken

2

4

6

26.

Tadeáš Velechovský

Alcoholics Innebandy

1

5

6

27.

Jiří David

Ejsí Ejbí

5

0

5

28.

Milan Voráček

FS Quasnice

4

1

5

 

Petr Jindra

Dream Vidláci team

4

1

5

30.

Kryštof Kůs

Pervytim

3

2

5

 

Jaroslav Macášek

Vymítači Ďábla

3

2

5

 

Ondřej Turek

Vymítači Ďábla

3

2

5

33.

Dan Pavlíček

FO Myčoken

1

4

5

 

Pavel Brückner

GS Örve

1

4

5

35.

Jiří Salava

Pervytim

4

0

4

 

Ondřej Novotný

Homer tým

4

0

4

37.

Radek Štych

Suchý Dásně

3

1

4

 

Jan Sobota

BonGuys

3

1

4

 

Martin Melichar

Madrfakrs Klatovy

3

1

4

 

Marek Doskočil

FBC Telč

3

1

4

 

Pavel Beneš

Dream Vidláci team

3

1

4

42.

Petr Šilhavý

Suchý Dásně

2

2

4

 

Jan Charvát

FO Myčoken

2

2

4

 

Ondřej Černý

FO Myčoken

2

2

4

 

Robin Růžička

GS Örve

2

2

4

 

Richard Duchoň

GS Örve

2

2

4

 

Ondřej Vala

Vymítači Ďábla

2

2

4

 

Josef Němeček

Ejsí Ejbí

2

2

4

49.

Zdeněk Kounek

Homer tým

1

3

4

 

Ivoš Varhaník

Homer tým

1

3

4

 

Michal Křenek

Alcoholics Innebandy

1

3

4

52.

Tibor Kučera

GS Örve

3

0

3

 

Lukáš Černík

FBC Skuteč

3

0

3

 

Jakub Zíka

Alcoholics Innebandy

3

0

3

55.

Jan Voráček

FS Quasnice

2

1

3

 

Ladislav Antoň

FBC Telč

2

1

3

 

Vít Kamaryt

FBC Telč

2

1

3

 

Oldřich Pecha

Dream Vidláci team

2

1

3

 

Tomáš Vostřel

Alcoholics Innebandy

2

1

3

  Josef Kubovský Hamsters Revival 2 1 3

61.

Libor Zohn

FO Myčoken

1

2

3

 

Lukáš Bača

FS Quasnice

1

2

3

 

Michal Zvelebil

Ejsí Ejbí

1

2

3

64.

Ondřej Bartoška

GS Örve

0

3

3

 

Kamil Vala

Vymítači Ďábla

0

3

3

 

David Černý

Dream Vidláci team

0

3

3

67.

Jan Brak

BonGuys

2

0

2

 

Radek Černý

Madrfakrs Klatovy

2

0

2

 

Marek Vašíček

GS Örve

2

0

2

 

Ondřej Dobrovolný

GS Örve

2

0

2

 

Jiří Šilhan

GS Örve

2

0

2

 

Jan Tesař

FBC Skuteč

2

0

2

73.

Martin Macášek

Vymítači Ďábla

1

1

2

 

Luboš Deraha

FBC KiWi

1

1

2

 

Milan Svoboda

Homer tým

1

1

2

  Filip Hrkal Hamsters Revival 1 1 2

77.

Matěj Procházka

BonGuys

0

2

2

 

Daniel Havel

GS Örve

0

2

2

 

Petr Choutka

FBC Telč

0

2

2

 

David Hajdík (G)

Homer tým

0

2

2

 

Michal Janča

Dream Vidláci team

0

2

2

 

David Hofman

Alcoholics Innebandy

0

2

2

  Vítězslav Princ Hamsters Revival 0 2 2

84.

Lukáš Bartůněk

FO Myčoken

1

0

1

 

Miroslav Paulus

FS Quasnice

1

0

1

 

Ondřej Čumpl

FS Quasnice

1

0

1

 

Daniel Hodek

FS Quasnice

1

0

1

 

Jan Kučera

GS Örve

1

0

1

 

Jan Mátl

GS Örve

1

0

1

 

Eduard Janča

Vymítači Ďábla

1

0

1

 

Tomáš Šikl

FBC Skuteč

1

0

1

 

Josef Štorek

FBC Skuteč

1

0

1

 

Dominik Švejcar

Ejsí Ejbí

1

0

1

 

Milozslav Víšek

Ejsí Ejbí

1

0

1

 

Jan Zachoval

FBC Telč

1

0

1

 

Vojtěch Husták

FBC Telč

1

0

1

 

David Šesták

FBC KiWi

1

0

1

 

Tomáš Horr

FBC KiWi

1

0

1

 

Jan Svoboda

Homer tým

1

0

1

 

Radek Kameník

Homer tým

1

0

1

 

Tomáš Ferdan

Dream Vidláci team

1

0

1

  František Koblasa Hamsters Revival 1 0 1
  Václav Kašpar Hamsters Revival 1 0 1
  Martin Polák Hamsters Revival 1 0 1
  Jan Tomeček Hamsters Revival 1 0 1

102.

Matěj Neužil

Suchý Dásně

0

1

1

 

Radek Korbička (G)

FO Myčoken

0

1

1

 

Jan Prokeš (G)

BonGuys

0

1

1

 

Vladimír Vlk

FS Quasnice

0

1

1

 

Michal Vyhlídal

FS Quasnice

0

1

1

 

Jan Smolař

Madrfakrs Klatovy

0

1

1

 

Petr Plodík

GS Örve

0

1

1

 

Milan Cimburek

FBC Skuteč

0

1

1

 

Ondřej Krjčí

FBC Skuteč

0

1

1

 

Marek Hromádko

FBC Skuteč

0

1

1

 

Petr Novák

FBC Skuteč

0

1

1

 

Vojtěch Šmolík (G)

Ejsí Ejbí

0

1

1

 

Ondřej Zahradníček (G)

FBC Telč

0

1

1

 

Libor Slatinský

FBC Telč

0

1

1

 

Patrik Doležal

FBC Telč

0

1

1

 

Jan Křížek

FBC KiWi

0

1

1

 

Lukáš Říha

Dream Vidláci team

0

1

1

119.

Lukáš Brabec (G)

Pervytim

0

0

0

 

Pavel Kupčík (G)

Suchý Dásně

0

0

0

 

Jan Hrnčíř

FO Myčoken

0

0

0

 

Lukáš Král

FO Myčoken

0

0

0

 

Ivan Horváth

BonGuys

0

0

0

 

Vladimír Křížek

FS Quasnice

0

0

0

 

Josef Šedivý

FS Quasnice

0

0

0

 

Petr Cibulka (G)

FS Quasnice

0

0

0

 

Michal Dušátko

FS Quasnice

0

0

0

 

Karel Jonák (G)

FS Quasnice

0

0

0

 

Viktor Klofáč

FS Quasnice

0

0

0

 

Jakub Rojka

FS Quasnice

0

0

0

 

Pavel Maláč

FS Quasnice

0

0

0

 

Vlastimil Průcha (G)

Madrfakrs Klatovy

0

0

0

 

Adam Fišer

Madrfakrs Klatovy

0

0

0

 

Vojtěch Opl

Madrfakrs Klatovy

0

0

0

 

Jakub Michal (G)

GS Örve

0

0

0

 

Radek Šenkypl

Vymítači Ďábla

0

0

0

 

Radim Řiháček

Vymítači Ďábla

0

0

0

 

Stanislav Müller

Vymítači Ďábla

0

0

0

 

Aleš Morávek (G)

Vymítači Ďábla

0

0

0

 

Milan Najman (G)

FBC Skuteč

0

0

0

 

Petr Janoušek

FBC Skuteč

0

0

0

 

Petr Bureš

FBC Skuteč

0

0

0

 

Tomáš Smělý

FBC Skuteč

0

0

0

 

Jan Hrabovský

FBC Skuteč

0

0

0

 

Tereza Natchmanová

Ejsí Ejbí

0

0

0

 

Ondřej Mikudík

Ejsí Ejbí

0

0

0

 

Jiří Havlík

FBC Telč

0

0

0

 

Josef Kamaryt

FBC Telč

0

0

0

 

Oto Strejk

FBC Telč

0

0

0

 

Jiří Pavlíček

FBC Telč

0

0

0

 

Jan Kružík (G)

FBC KiWi

0

0

0

 

Pavel Tomeš

Homer tým

0

0

0

 

František Vaněk

Homer tým

0

0

0

 

Václav Kroupa

Homer tým

0

0

0

 

Lukáš Novák

Homer tým

0

0

0

 

Milan Sokolík

Homer tým

0

0

0

 

Lukáš Vacuška (G)

Dream Vidláci team

0

0

0

 

Jan Pecha

Dream Vidláci team

0

0

0

 

Tomáš Kubek

Dream Vidláci team

0

0

0

 

Ondřej Bílý

Dream Vidláci team

0

0

0

 

Michal Kubový (G)

Alcoholics Innebandy

0

0

0

 

David Hloušek

Alcoholics Innebandy

0

0

0

  Jan Starek (G) Hamsters Revival 0 0 0
  Miloš Žitný Hamsters Revival 0 0

0

 

Kanadské bodování - amatéři:

 

poř

Jméno a příjmení

tým

G

A

B

1.

Jan Štípek

Kutná Hora

10

12

22

2.

Jakub Štěpánek

FBC Pohořelice "B"

11

9

20

3.

Zdeněk Kubát

Diskanti

11

3

14

4.

Jan Bielák

FBC Pohořelice

7

6

13

5.

Oldřich Kočí

Kutná Hora

10

2

12

6.

Tomáš Jarý

FBC Pohořelice

7

5

12

7.

Bořek Sláma

Gladiátor Beroun

6

6

12

8.

Marek Reithar

Kutná Hora

7

3

10

9.

Michal Šebrle

FBC Pohořelice "B"

8

1

9

10.

Marek Kardoš

Gladiátor Beroun

5

4

9

11.

Rostislav Mazánek

FBC Pohořelice "B"

6

2

8

 

Aleš Haman

FBC Pohořelice

6

2

8

13.

Jan Völfl

Füzzy Buble

4

3

7

14.

Martin Reinert

Kutná Hora

3

4

7

15.

Tomáš Karásek

Diskanti

1

6

7

16.

Jiří Bast

Florbal Jemnice

5

1

6

17.

Tomáš Krejčík

FBC Prague Titans "A"

3

3

6

 

Vítězslav Adámek

FBC Pohořelice "B"

3

3

6

 

Libor Čech

Pacovští Honzíci

3

3

6

20.

Jan Mašín

Kutná Hora

2

4

6

21.

Stanislav Fialka

FBC Pohořelice "B"

5

0

5

22.

Ladislav Fišer

Gladiátor Beroun

4

1

5

 

Jiří Sedláček

Diskanti

4

1

5

 

Milan Buřič

Pacovští Honzíci

4

1

5

25.

Václav Žůrek

FBC Pohořelice "B"

3

2

5

 

Petr Hanus

United Nippers

3

2

5

 

Štěpán Horák

Florbal Jemnice

3

2

5

28.

Daniel Holeček

Füzzy Buble

2

3

5

29.

Tomáš Relich

FBC Pohořelice "B"

1

4

5

30.

Petr Zeman

FBC Prague Titans "A"

2

2

4

 

Michal Štěpán

Florbal Jemnice

2

2

4

 

Zdeněk Rada

Florbal Jemnice

2

2

4

 

Radim Suchý

The Nightmares

2

2

4

34.

Adam Procházka (G)

FBC Pohořelice "B"

0

4

4

35.

Jan Sikora

FBC Pohořelice

3

0

3

 

Jan Ksandr

Gladiátor Beroun

3

0

3

 

Petr Stejskal

The Nightmares

3

0

3

38.

Jaroslav Chmela

FBC Pohořelice "B"

2

1

3

 

Marcel Svoboda

FBC Pohořelice

2

1

3

 

Pavel Staš

Gladiátor Beroun

2

1

3

 

Matyáš Budínka

Füzzy Buble

2

1

3

 

Martin Linhart

Diskanti

2

1

3

 

Hynek Brandl

Diskanti

2

1

3

 

Ondřej Benačan

Faktor Strachu

2

1

3

 

Robin Weiss

Sokol Domašín

2

1

3

46.

Jiří Svoboda

Gladiátor Beroun

1

2

3

 

Jaroslav Rendla

Gladiátor Beroun

1

2

3

 

Filip Šlápota

Füzzy Buble

1

2

3

 

Oldřich Budínka

Füzzy Buble

1

2

3

 

Petr Michal

Diskanti

1

2

3

 

Martin Houdek

Faktor Strachu

1

2

3

 

Pavel Gelner

The Nightmares

1

2

3

53.

Ladislav Smoleja

Florbal Jemnice

0

3

3

54.

Jan Mičko

Gladiátor Beroun

2

0

2

 

Filip Hron

Füzzy Buble

2

0

2

 

Robert Chaloupka

Pacovští Honzíci

2

0

2

 

Michal Stremaňák

United Nippers

2

0

2

 

Jiří Bartoň

Florbal Jemnice

2

0

2

59.

Jan Komenda

Gladiátor Beroun

1

1

2

 

Pavel Stejskal

Füzzy Buble

1

1

2

 

Petr Brabenec

Faktor Strachu

1

1

2

 

Ondřej Vyhnal

Faktor Strachu

1

1

2

 

David Limbrek

Sokol Domašín

1

1

2

 

Martin Stremaňák

United Nippers

1

1

2

 

Miroslav Křivánek

Florbal Jemnice

1

1

2

66.

Milan Sedlák

FBC Pohořelice

0

2

2

 

Lukáš Jeřábek (G)

FBC Pohořelice

0

2

2

 

Michal Stránský

Diskanti

0

2

2

 

Jan Mareš

Pacovští Honzíci

0

2

2

 

Jan Tomšů

Pacovští Honzíci

0

2

2

 

Milan Dušek

United Nippers

0

2

2

 

Michal Pultr

United Nippers

0

2

2

 

Petr Zíka

Florbal Jemnice

0

2

2

74.

Jan Veselý

FBC Prague Titans "A"

1

0

1

 

Marek Lukáš

FBC Prague Titans "A"

1

0

1

 

Daniel Dosál

FBC Prague Titans "A"

1

0

1

 

Jan Švejda

Faktor Strachu

1

0

1

 

Roman Chmelíček

Sokol Domašín

1

0

1

 

Ondřej Toman

Pacovští Honzíci

1

0

1

 

Miroslav Dušek

United Nippers

1

0

1

 

Petr Císař

United Nippers

1

0

1

 

Jiří Svačina

The Nightmares

1

0

1

 

David Vaněk

The Nightmares

1

0

1

84.

Jan Vrba

Gladiátor Beroun

0

1

1

 

Jan Musil (G)

Diskanti

0

1

1

 

Tomáš Toula

Sokol Domašín

0

1

1

 

Lukáš Urbanec

The Nightmares

0

1

1

 

Jakub Leitgeb

The Nightmares

0

1

1

89.

Michal Zeman

FBC Prague Titans "A"

0

0

0

 

Jiří Zavadil

FBC Prague Titans "A"

0

0

0

 

Dalibor Mrkos

FBC Pohořelice

0

0

0

 

Igor Stašek

FBC Pohořelice

0

0

0

 

Štefan Andrejovič

FBC Pohořelice

0

0

0

 

David Pantík (G)

Gladiátor Beroun

0

0

0

 

Pavel Matoušek (G)

Kutná Hora

0

0

0

 

Radek Kulhan (G)

Füzzy Buble

0

0

0

 

Vojtěch Krajíček

Füzzy Buble

0

0

0

 

David Stránský

Diskanti

0

0

0

 

Jakub Líska (G)

Faktor Strachu

0

0

0

 

Radek Kohout

Faktor Strachu

0

0

0

 

Iveta Pečená

Faktor Strachu

0

0

0

 

Jan Pečený

Faktor Strachu

0

0

0

 

Radek Vichta

Faktor Strachu

0

0

0

 

Marcel Pečený

Faktor Strachu

0

0

0

 

Daniel Jedlička

Sokol Domašín

0

0

0

 

Ondřej Jindra

Sokol Domašín

0

0

0

 

Ondřej Horálek

Sokol Domašín

0

0

0

 

Lukáš Smetana

Sokol Domašín

0

0

0

 

František Šejna (G)

Sokol Domašín

0

0

0

 

Jaroslav Mareš (G)

Pacovští Honzíci

0

0

0

 

Marek Kubů

Pacovští Honzíci

0

0

0

 

Miroslav Vlach

Pacovští Honzíci

0

0

0

 

Jan Papež

Pacovští Honzíci

0

0

0

 

Matěj Doubek

Pacovští Honzíci

0

0

0

 

Michal Jirků

Pacovští Honzíci

0

0

0

 

Ladislav Kincl (G)

United Nippers

0

0

0

 

Jaromír Látal

United Nippers

0

0

0

 

Tomáš Dvořák

United Nippers

0

0

0

 

Petr Ambrůz (G)

Florbal Jemnice

0

0

0

 

Martin Jahoda (G)

The Nightmares

0

0

0

 

Martin Liška

The Nightmares

0

0

0

 

Rostislav Klášterka

FBC Prague Titans "A"

0

0

0

 

Kanadské bodování - ženy:

 

poř

Jméno a příjmení

tým

G

A

B

1.

Hana Poláková

Služba poh. hmot a maziv

9

3

12

2.

Adéla Valentová

SKW

9

1

10

3.

Lucie Šindelářová

Elite ANGELS

7

2

9

4.

Veronika Zittová

Elite DEVILS

4

4

8

5.

Aneta Ondráčková

SKW

6

0

6

6.

Barbora Stará

Služba poh. hmot a maziv

0

6

6

7.

Tereza Volná

Elite ANGELS

5

2

5

8.

Petra Simajchlová

Služba poh. hmot a maziv

4

1

5

9.

Adéla Velechovská

Elite DEVILS

3

2

5

 

Martina Řepková

Elite DEVILS

3

2

5

11.

Marie Glavanakovová

Služba poh. hmot a maziv

2

3

5

12.

Zuzana Kodrová

SKW

0

5

5

13.

Nela Havlíková

Elite DEVILS

2

2

4

14.

Hana Vejborná

SKW

0

4

4

15.

Veronika Faiglová

SKW

3

0

3

16.

Zuzana Purkrabová

Elite ANGELS

2

1

3

 

Martina Košťálová

SKW

2

1

3

 

Adéla Lélyová

Senouši/Centropen Dačice

2

1

3

19.

Petra Batíková

SKW

1

2

3

20.

Andrea Svobodová

Elite ANGELS

1

1

2

 

Eliška Šifnerová

Elite ANGELS

1

1

2

 

Alžběta Křížová

Služba poh. hmot a maziv

1

1

2

 

Tereza Godalová

Služba poh. hmot a maziv

1

1

2

 

Aneta Kinkalová

Elite DEVILS

1

1

2

25.

Marie Kabátová (G)

SKW

0

2

2

 

Tereza Syslová

Elite DEVILS

0

2

2

 

Alena Böhmová

Senouši/Centropen Dačice

0

2

2

28.

Markéta Černá

Elite ANGELS

1

0

1

 

Šárka Škardová

Služba poh. hmot a maziv

1

0

1

 

Tereza Mrázková

Elite DEVILS

1

0

1

 

Michaela Vavrochová

Elite DEVILS

1

0

1

 

Lucie Bártů

Senouši/Centropen Dačice

1

0

1

 

Šárka Šimánková

Senouši/Centropen Dačice

1

0

1

34.

Liliana Nadri

Elite ANGELS

0

1

1

 

Kateřina Trunečková

SKW

0

1

1

 

Petra Nosková

Elite DEVILS

0

1

1

 

Šárka Cholevová

Senouši/Centropen Dačice

0

1

1

 

Aneta Švarcová

Senouši/Centropen Dačice

0

1

1

 

Monika Rosolová

Senouši/Centropen Dačice

0

1

1

40.

Andrea Malošíková

Elite ANGELS

0

0

0

 

Barbora Krejčová

Elite ANGELS

0

0

0

 

Michaela Hrubá

Elite ANGELS

0

0

0

 

Obseláková Michaela (G)

Elite ANGELS

0

0

0

 

Veronika Valášková (G)

Služba poh. hmot a maziv

0

0

0

 

Petra Štočková

Služba poh. hmot a maziv

0

0

0

 

Natálie Tůmová (G)

Elite DEVILS

0

0

0

 

Barbora Bělohoubková (G)

Senouši/Centropen Dačice

0

0

0

 

Kristýna Boudová

Senouši/Centropen Dačice

0

0

0

 

Romana Tůmová

Senouši/Centropen Dačice

0

0

0

 

Andrea Diestelová

Senouši/Centropen Dačice

0

0

0

 

Marie Sedláková

Senouši/Centropen Dačice

0

0

0

 

Denisa Kolářová

Senouši/Centropen Dačice

0

0

0

 

Barbora Kratochvílová

Senouši/Centropen Dačice

0

0

0