AMATÉŘI - ROZPIS UTKÁNÍ:

  • Hráči v poli: 4+1
  • Vyloučení: 1 minuta
  • Time-out: v zákl.skupinách nelze,v dalších fázích ano
  • Kontumace: používá se formát 0:3
  • Herní propozice ZDE

 

 

UTKÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN (2X10min)

 

SK

Hala

Den

Zač.

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Výsl.

Rozhodčí

1.

SAA

MEST

pát

14:30

Synové Fotrů

Modrá Ústřice

3:6

PHO+JVR

2.

SBA

MEST

pát

15:00

FLT Žirovnice

IBK Budweis

2:4

PHO+JVR

3.

SAA

MEST

pát

15:30

Synové Fotrů

FBC Jokers Č. B.

1:3

PHO+JKO

4.

SBA

MEST

pát

16:00

FBC Orli Bořitov

IBK Budweis

3:7

PHO+JKO

5.

SAA

MEST

pát

16:30

FBC Jokers Č. B.

Modrá Ústřice

2:5

JVR+JKO

6.

SBA

MEST

pát

19:30

SKOROMISTŘI

Mišmaš

5:1

PHO+JVR

7.

SAA

MEST

pát

20:00

Sokol Domašín

Prague Amigos

2:5

PHO+JVR

8.

SBA

MEST

pát

20:30

SKOROMISTŘI

FLT Žirovnice

7:2

PHO+JKO

9.

SAA

MEST

pát

21:00

Sokol Domašín

Innébáby Nejdek

5:2

PHO+JKO

10.

SBA

MEST

pát

21:30

Mišmaš

FBC Orli Bořitov

5:1

JVR+JKO

11.

SAA

MEST

pát

22:00

Prague Amigos

Innébáby Nejdek

4:2

JVR+JKO

POTÉ NÁSLEDUJE MEGA FLORBAL PÁRTY V KLUBU KOSTKA! =-)

12.

SBA

MEST

sob

08:00

FLT Žirovnice

FBC Orli Bořitov

2:1

JVR+KVR

13.

SBA

MEST

sob

08:30

Past

Mišmaš

1:9

JVR+KVR

14.

SAA

MEST

sob

09:00

Modrá Ústřice

Innébáby Nejdek

5:5

MJA+KVR

15.

SAA

PRAG

sob

09:00

Synové Fotrů

Sokol Domašín

6:5

PHO+PUR

16.

SAA

PRAG

sob

09:30

FBC Jokers Č. B.

Prague Amigos

3:1

PHO+PUR

17.

SBA

PRAG

sob

10:00

Past

IBK Budweis

3:3

PHO+JKO

18.

SBA

MEST

sob

11:50

FBC Orli Bořitov

SKOROMISTŘI

1:9

JVR+MJA

19.

SBA

MEST

sob

12:20

Past

FLT Žirovnice

3:5

JVR+MJA

20.

SBA

MEST

sob

12:50

IBK Budweis

Mišmaš

3:7

JVR+KVR

21.

SBA

MEST

sob

13:20

SKOROMISTŘI

Past

6:3

JVR+KVR

22.

SAA

MEST

sob

13:50

Synové Fotrů

Prague Amigos

2:4

MJA+KVR

23.

SAA

MEST

sob

14:20

FBC Jokers Č. B.

Innébáby Nejdek

4:0

MJA+JVR

24.

SAA

MEST

sob

14:50

Modrá Ústřice

Sokol Domašín

10:2

MJA+JVR

25.

SBA

MEST

sob

18:00

FLT Žirovnice

Mišmaš

2:3

JKO+JVR

26.

SBA

MEST

sob

18:30

IBK Budweis

SKOROMISTŘI

3:7

JKO+JVR

27.

SBA

MEST

sob

19:00

FBC Orli Bořitov

Past

1:2

JKO+PHO

28.

SAA

MEST

sob

19:30

Synové Fotrů

Innébáby Nejdek

6:3

JKO+PHO

29.

SAA

MEST

sob

20:00

FBC Jokers Č. B.

Sokol Domašín

4:1

JVR+PHO

30.

SAA

MEST

sob

20:30

Modrá Ústřice

Prague Amigos

6:0

JVR+PHO

TAKÉ DRUHÝ TURNAJOVÝ DEN ZAKONČÍME FLORBALOVOU PÁRTY V KOSTCE! =-))

 

KVALIFIKAČNÍ PŘEDKOLO PLAY-OFF  (2X10min)

31.

PA1

MEST

ne

08:30

FLT Žirovnice

Sokol Domašín

4:2

JKO+PHO

32.

PA2

MEST

ne

09:00

Synové Fotrů

Past

2:1

JKO+PHO

33.

PA3

PRAG

ne

09:00

IBK Budweis

Innébáby Nejdek

8:6

KVR+PUR

34.

PA4

PRAG

ne

09:30

Prague Amigos

FBC Orli Bořitov

3:2

KVR+PUR

UTKÁNÍ PLAY-OFF

ČTVRTFINÁLE (2X12min)

35.

ČFA1

MEST

ne

10:30

Modrá Ústřice

FLT Žirovnice

8:2

JVR+PHO

36.

ČFA2

MEST

ne

11:10

SKOROMISTŘI

Synové Fotrů

4:3sn

JVR+PHO

37.

ČFA3

MEST

ne

11:50

FBC Jokers Č. B.

IBK Budweis

4:0

JVR+PHO

38.

ČFA4

MEST

ne

12:30

Mišmaš

Prague Amigos

5:1

JKO+PHO

SEMIFINÁLE (2X12min)

39.

SFA1

MEST

ne

13:40

SKOROMISTŘI

FBC Jokers Č. B.

5:4

JVR+JKO

40.

SFA2

MEST

ne

14:20

Modrá Ústřice

Mišmaš

4:2

JVR+JKO

O 3. MÍSTO (2X10min)

41.

3MA

MEST

ne

15:00

FBC Jokers Č. B.

Mišmaš

4:3sn

JVR+JKO

FINÁLE (2X15min)

42.

FA

PRAG

ne

15:30

SKOROMISTŘI

Modrá Ústřice

5:4

PHO+MJA

 

TABULKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN

SAA

SYN

JOK

DOM

AMI

INN

skóre

body

poř

Synové Fotrů

SAA

1:3

3:6

6:5

2:4

6:3

18:21

6

4

FBC Jokers Č. B.

3:1

SAA

2:5

4:1

3:1

4:0

16:8

12

2

Modrá Ústřice

6:3

5:2

SAA

10:2

6:0

5:5

27:12

13

1

Sokol Domašín

5:6

1:4

2:10

SAA

2:5

5:2

15:27

3

5

Prague Amigos

4:2

1:3

0:6

5:2

SAA

4:2

14:15

9

3

Innébáby Nejdek

3:6

0:4

5:5

2:5

2:4

SAA

12:24

1

6

 

SBA

ŽIR

BOŘ

BUD

SKO

MIŠ

PST

skóre

body

poř

FLT Žirovnice

SBA

2:1

2:4

2:7

2:3

5:3

13:18

6

4

FBC Orli Bořitov

1:2

SBA

3:7

1:9

1:5

1:2

7:25

0

6

IBK Budweis

4:2

7:3

SBA

3:7

3:7

3:3

20:22

7

3

SKOROMISTŘI

7:2

9:1

7:3

SBA

5:1

6:3

32:10

15

1

Mišmaš

3:2

5:1

7:3

1:5

SBA

9:1

25:12

12

2

Past

3:5

2:1

3:3

3:6

1:9

SBA

12:24

4

5