MUŽI - ROZPIS UTKÁNÍ:

  • Hráči v poli: 5+1
  • Vyloučení: 1 minuta
  • Time-out: v zákl.skupinách nelze,v dalších fázích ano
  • Kontumace: používá se formát 0:3
  • Herní propozice ZDE
 
 

UTKÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN (2X10min)

 

SK

Hala

Den

Zač.

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Výsl.

Rozhodčí

1.

SAM

PRAG

pát

15:00

Dream Vidláci team

Pološílené Veverky

3:3

KVR+MJA

2.

SBM

PRAG

pát

15:30

Fizzy Bubblech

Jinej Level

2:5

KVR+MJA

3.

SAM

PRAG

pát

16:00

FBC Itokok

Dream Vidláci team

0:4

KVR+PUR

4.

SBM

PRAG

pát

16:30

Fizzy Bubblech

Homer team

4:4

KVR+PUR

5.

SAM

PRAG

pát

17:00

Pološílené Veverky

FBC Itokok

3:6

MJA+PUR

6.

SBM

PRAG

pát

17:30

Jinej Level

Homer team

1:2

MJA+PUR

7.

SAM

PRAG

pát

18:00

FBC Warriors

Pohoda Team

2:5

MJA+KVR

8.

SBM

PRAG

pát

18:30

A.M.C.

Jackpot

0:1

MJA+KVR

9.

SAM

PRAG

pát

19:00

FBC Warriors

Pastevci

1:5

PUR+KVR

10.

SBM

PRAG

pát

19:30

A.M.C.

GSK Kobylisy

1:2

PUR+KVR

11.

SAM

PRAG

pát

20:00

Pohoda Team

Pastevci

4:4

PUR+MJA

12.

SBM

PRAG

pát

20:30

Jackpot

GSK Kobylisy

1:1

PUR+MJA

13.

SAM

PRAG

pát

21:00

FBC Itokok

FBC Warriors

2:2

KVR+MJA

14.

SAM

PRAG

pát

21:30

Dream Vidláci team

Pastevci

3:4

KVR+MJA

POTÉ NÁSLEDUJE MEGA FLORBAL PÁRTY V KLUBU KOSTKA! =-)

15.

SAM

PRAG

sob

10:30

Pološílené Veverky

Pohoda Team

4:5

PHO+JKO

16.

SBM

PRAG

sob

11:00

Jinej Level

Jackpot

3:1

PUR+JKO

17.

SBM

PRAG

sob

11:30

Fizzy Bubblech

A.M.C.

1:3

PUR+JKO

18.

SBM

PRAG

sob

12:00

Homer team

GSK Kobylisy

3:4

PUR+PHO

19.

SAM

PRAG

sob

12:30

FBC Itokok

Pohoda Team

7:1

PUR+PHO

20.

SAM

PRAG

sob

13:00

Pološílené Veverky

Pastevci

4:6

JKO+PHO

21.

SAM

PRAG

sob

13:30

Dream Vidláci team

FBC Warriors

4:2

JKO+PHO

22.

SBM

PRAG

sob

14:10

Fizzy Bubblech

Jackpot

0:1

JKO+PUR

23.

SBM

PRAG

sob

14:40

Jinej Level

GSK Kobylisy

3:1

JKO+PUR

24.

SBM

PRAG

sob

15:10

A.M.C.

Homer team

2:5

KVR+PUR

25.

SAM

PRAG

sob

15:40

FBC Itokok

Pastevci

4:1

KVR+PUR

26.

SAM

PRAG

sob

16:10

Pološílené Veverky

FBC Warriors

5:2

KVR+PJI

27.

SAM

PRAG

sob

16:40

Dream Vidláci team

Pohoda Team

3:1

KVR+MJA

28.

SBM

PRAG

sob

17:10

Fizzy Bubblech

GSK Kobylisy

2:2

PUR+MJA

29.

SBM

PRAG

sob

17:40

Jinej Level

A.M.C.

3:1

PUR+MJA

30.

SBM

PRAG

sob

18:10

Jackpot

Homer team

0:5

PUR+KVR

KVALIFIKAČNÍ PŘEDKOLO PLAY-OFF  (2X10min)

31.

PM1

PRAG

sob

18:45

Jackpot

Pološílené Veverky

1:2

PUR+KVR

32.

PM2

PRAG

sob

19:15

Pohoda Team

A.M.C.

3:4

MJA+KVR

33.

PM3

PRAG

sob

19:45

Jinej Level

FBC Warriors

3:0k

MJA+PUR

34.

PM4

PRAG

sob

20:15

Pastevci

Fizzy Bubblech

2:4

MJA+PUR

TAKÉ DRUHÝ TURNAJOVÝ DEN ZAKONČÍME FLORBALOVOU PÁRTY V KOSTCE! =-))

UTKÁNÍ PLAY-OFF

ČTVRTFINÁLE (2X12min)

35.

ČFM1

PRAG

ne

10:00

Dream Vidláci team

Pološílené Veverky

4:3

KVR+PUR

36.

ČFM2

PRAG

ne

10:40

GSK Kobylisy

A.M.C.

0:4

MJA+PUR

37.

ČFM3

PRAG

ne

11:20

FBC Itokok

Jinej Level

1:3

MJA+KVR

38.

ČFM4

PRAG

ne

12:00

Homer team

Fizzy Bubblech

4:0

MJA+KVR

SEMIFINÁLE (2X12min)

39.

SFM1

PRAG

ne

12:45

A.M.C.

Jinej Level

7:4

MJA+KVR

40.

SFM2

PRAG

ne

13:30

Dream Vidláci team

Homer team

2:3

PHO+KVR

O 3. MÍSTO (2X10min)

41.

3MM

PRAG

ne

14:15

Jinej Level

Dream Vidláci team

5:0

PHO+MJA

FINÁLE (2X15min)

42.

FM

PRAG

ne

16:15

A.M.C.

Homer team

8:3

KVR+PHO

 

TABULKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN

SAM

ITO

VEV

DVT

WAR

POH

PAS

skóre

body

poř

FBC Itokok

SAM

6:3

0:4

2:2

7:1

4:1

17:10

10

2

Pološílené Veverky

3:6

SAM

3:3

5:2

4:5

4:6

18:22

4

5

Dream Vidláci team

4:0

3:3

SAM

4:2

3:1

3:4

17:10

10

1

FBC Warriors

2:2

2:5

2:4

SAM

2:5

1:5

8:20

1

6

Pohoda Team

1:7

5:4

1:3

5:2

SAM

4:4

16:18

7

4

Pastevci

1:4

6:4

4:3

5:1

4:4

SAM

20:16

10

3

 

MINITABULKA SAM ITO DVT PAS SCORE +/- POŘ
FBC Itokok X 0:4 4:1 5:4 +1 2
Dream Vidláci team 4:0 X 3:4 7:4 +3 1
Pastevci 1:4 4:3 X 5:7 -1 3

 

SBM

FIZ

JL

HOM

AMC

JAC

GKS

skóre

body

poř

Fizzy Bubblech

SBM

2:5

4:4

1:3

0:1

2:2

9:15

2

6

Jinej Level

5:2

SBM

1:2

3:1

3:1

1:3

15:9

9

3

Homer team

4:4

2:1

SBM

5:2

5:0

3:4

19:11

10

2

A.M.C.

3:1

1:3

2:5

SBM

0:1

1:2

7:12

3

5

Jackpot

1:0

1:3

0:5

1:0

SBM

1:1

4:9

7

4

GSK Kobylisy

2:2

3:1

4:3

2:1

1:1

SBM

12:8

11

1