ŽENY–ROZPIS UTKÁNÍ:

  • Hráči v poli: 4+1
  • Vyloučení: 1 minuta
  • Time-out: v zákl.skupinách nelze,v dalších fázích ano
  • Kontumace: používá se formát 0:3
  • Herní propozice ZDE

UTKÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN (2X7min)

 

SK

Hala

Den

Zač.

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Výsl.

Rozhodčí

1.

MĚST

pát

17:00

IBK JagerBOOM!!!

Senouši

4:3

JVR+JKO

2.

MĚST

pát

17:20

UTD

SYFON

2:1

JVR+PHO

3.

MĚST

pát

17:40

Tlamoleptým

Lassie’s Snout

1:0

JVR+PHO

4.

MĚST

pát

18:00

SPHM

IBK JagerBOOM!!!

1:0

JKO+PHO

5.

MĚST

pát

18:20

Senouši

UTD

0:5

JKO+PHO

6.

MĚST

pát

18:40

SYFON

Tlamoleptým

3:1

JKO+JVR

7.

MEST

pát

19:00

Lassie’s Snout

SPHM

2:2

JKO+JVR

POTÉ NÁSLEDUJE MEGA FLORBAL PÁRTY V KLUBU KOSTKA! =-)

8.

MĚST

sob

09:30

IBK JagerBOOM!!!

SYFON

0:2

MJA+KVR

9.

MĚST

sob

09:50

Senouši

Tlamoleptým

1:5

MJA+JVR

10.

MĚST

sob

10:10

SYFON

SPHM

2:2

MJA+JVR

11.

MĚST

sob

10:30

IBK JagerBOOM!!!

UTD

4:3

KVR+JVR

12.

MĚST

sob

10:50

Tlamoleptým

SPHM

1:4

KVR+JVR

13.

MĚST

sob

11:10

Senouši

SYFON

0:2

KVR+MJA

14.

MĚST

sob

11:30

UTD

Lassie’s Snout

1:0

KVR+MJA

15.

MĚST

sob

15:30

Lassie’s Snout

IBK JagerBOOM!!!

1:1

JVR+MJA

16.

MĚST

sob

15:50

UTD

Tlamoleptým

2:2

JVR+JKO

17.

MĚST

sob

16:10

Senouši

SPHM

0:3

JVR+JKO

18.

MĚST

sob

16:30

SYFON

Lassie’s Snout

1:5

PHO+JKO

19.

MĚST

sob

16:50

IBK JagerBOOM!!!

Tlamoleptým

2:4

PHO+JKO

20.

MĚST

sob

17:10

UTD

SPHM

1:0

PHO+JVR

21.

MĚST

sob

17:30

Lassie’s Snout

Senouši

2:1

PHO+JVR

TAKÉ DRUHÝ TURNAJOVÝ DEN ZAKONČÍME FLORBALOVOU PÁRTY V KOSTCE! =-))

UTKÁNÍ PLAY-OFF

SEMIFINÁLE (2X10min)

22.

SFŽ1

MĚST

ne

09:30

UTD

Tlamoleptým

4:1

JKO+JVR

23.

SFŽ2

MĚST

ne

10:00

SPHM

SYFON

2:0

JKO+JVR

O 3. MÍSTO (2X10min)

24.

3MŽ

MĚST

ne

13:10

Tlamoleptým

SYFON

1:3

JVR+JKO

FINÁLE (2X15min)

25.

PRAG

ne

14:45

UTD

SPHM

3:2sn

KVR+MJA

 

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY

JAG

SEN

UTD

SYF

TLA

LAS

SPH

skóre

body

poř

IBK JagerBOOM!!!

4:3

4:3

0:2

2:4

1:1

0:1

11:14

7

6

Senouši

3:4

0:5

0:2

1:5

1:2

0:3

5:22

0

7

UTD

3:4

5:0

2:1

2:2

1:0

1:0

15:7

13

1

SYFON

2:0

2:0

1:2

3:1

1:5

2:2

11:10

10

3

Tlamoleptým

4:2

5:1

2:2

1:3

1:0

1:4

13:13

10

4

Lassie‘s Snout

1:1

2:1

0:1

5:1

0:1

2:2

10:7

8

5

SPHM

1:0

3:0

0:1

2:2

4:1

2:2

12:6

11

2