Novinky

 • 15.08.2020 09:14

  Turnaj v plném proudu! Letos (snad) vše na videu!

    Turnaj se rozeběhl na plné obrátky a hned první den přinesl zajímavé výsledky! Nejvyssí výhry si zatám připsaly týmy IBK Södra Böhmen a Fildovo Ovečky. Výsledky můžete průběžně sledovt zde na webu v sekci rozpisu utkání. Letos se pro vás snažíme vytvořit i velké množství obrazového materiálu. Pokusíme se natočit všechny utkání turnaje, tradičně výživné budou i video rozhovory s respondenty Davida Černého! Od fotodokumentace máme opět Martinu Miksovou! :)

 • 12.08.2020 21:26

  Prezentace týmů opět přímo na hale. Nezapomeňte, že letos v MĚSTSKÉ!

  Ihned po příjezdu do haly (upozorňujeme, že letos se hraje v Městské sportovní hale v Sokolské 40, nikoli v hale SŠTO) se prosím (stačí vedoucí týmu) dostavte na TURNAJOVOU PREZENTACI (označené místo hned u vstupu do haly). Na ní obdržíte turnajové náramky pro účastníky, paragon o zaplacení startovného a bude zde poslední možnost provést případné změny na soupisce. Letos bude oba večery Turnajová párty, na které vám bude hrát DJ Šlápič! Místem konání je tentokrát Hospoda Na Sádkách, která leží cca 6 minut chůze od haly (Na Sádkách 133). Více v sekco DOPROVODNÝ PROGRAM.   I pro letošek se podařilo vyjednat možnost návštěvy dačické renesanční Věže! Bezplatně se můžete pokochat výhledem...

 • 05.08.2020 21:43

  Organizační bezpečnostní informace (důležité!)

  Ve spojistosti s výskytem šířící-se nákazy je i náš turnaj nucen přistoupit k nejzákladnějším bezpečnostním patřením. Věříme, že nutné "zlo" pochopíte a budete se chovat zodpovědně nejen kvůli sobě, ale především kvůli ostatním účastníkům! Účastí na turnaji berete na vědomí bezpečnostní nařízení a souhlasíte s nimi. Děkujeme za pochopení!

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

video 2021 ZDE

foto 2021 ZDE
____________________
 

TATO DOMÉNA JE NOVĚ VĚNOVÁNA

VÁNOČNÍMU TURNAJI

VELIKONOČNÍ TURNAJ/DAČICE OPEN

NOVÝ WEB ZDE

Kryštof Kůs - Vánoční turnaj © 2021 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode