ROZPIS UTKÁNÍ TURNAJE:

Hráči v poli: 4+1

Hrací čas: 2 x 10 (stopuje se posl. minuta zápasu + góly/vyloučení)

Vyloučení: 1 minuta

Time-out: v základních skupinách nelze, v dalších fázích ano

Kontumace: používá se formát 0:3

Kompletní propozice: www.vtdacice.cz/propozice/herni-propozice

Tabulky skupin: www.vtdacice.cz/rozpis-utkani/tabulky-skupin

 

UTKÁNÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

 

Kód

Hala

Den

Zač.

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Výsl.

Rozhodčí

1.

MA1

MSH

pát

15:00

Fizzy Bubblech

Vlkofani

3:5

KVR+MJA

2.

MA2

MSH

pát

15:30

A.M.C.

IBK Monsters

6:4

KVR+MJA

3.

MA3

MSH

pát

16:00!

Vlkofani

A.M.C. 

3:5

KVR+PHO

4.

MA4

MSH

pát

16:30!

Pološílené Veverky

SK Velká Ohrada

5:1

KVR+PHO

5.

MA5

MSH

pát

17:00

IBK Monsters

Pološílené Veverky

5:3

MJA+PHO

6.

MA6

MSH

pát

17:30

SK Velká Ohrada

Fizzy Bubblech

2:10

MJA+PHO

7.

MB1

MSH

pát

18:00

Bazzers team

AlkFajn

7:2

MJA+KVR

8.

MB2

MSH

pát

18:30

Dream Vidláci team

Pohoda team

1:7

MJA+KVR

9.

MB3

MSH

pát

19:00

PFC Cenosillicaphobia

FBC Pohořelice

3:1

PHO+KVR

10.

W1

MSH

pát

19:30

Kalamita

Lassie´s Snout

0:9

PHO+KVR

11.

W2

MSH

pát

20:00

UTD

Tlamoleptým

4:2

PUR+PST

12.

W3

MSH

pát

20:30

White Devils

Kalamita

5:0

PUR+PST

13.

MB4

MSH

pát

21:00

AlkFajn

Dream Vidláci team

2:1

PUR+PST

14.

MB5

MSH

pát

21:30

Pohoda team

PFC Cenosillicaphobia

10:1

PUR+PST

 

PÁTEČNÍ NOC VE ZNAMENÍ JEDINEČNÉ TURNAJOVÉ PÁRTY FLOORBALLNIGHT 2018!

 

15.

MB6

MSH

sob

08:30

FBC Pohořelice

Bazzers team

4:6

PHO+MJA

16.

MA7

MSH

sob

09:00

Fizzy Bubblech

IBK Monsters

4:6

PHO+MJA

17.

MA8

MSH

sob

09:30

Vlkofani

SK Velká Ohrada

8:4

KVR+MJA

18.

MA9

MSH

sob

10:00

A.M.C.

Pološílené Veverky

4:6

KVR+MJA

19.

W4

MSH

sob

10:30

Lassie´s Snout

UTD

1:3

KVR+PHO

20.

W5

MSH

sob

11:00

Tlamoleptým

Kalamita

5:0

KVR+PHO

21.

MB7

MSH

sob

11:30

Bazzers team

Pohoda team

8:5

MJA+PHO

22.

MB8

MSH

sob

12:00

AlkFajn

FBC Pohořelice

4:0

MJA+PHO

23.

MB9

MSH

sob

12:30

Dream Vidláci team

PFC Cenosillicaphobia

4:1

MJA+KVR

24.

W6

MSH

sob

13:00

White Devils

UTD

0:2

MJA+KVR

25.

W7

MSH

sob

13:30

Lassie´s Snout

Tlamoleptým

5:0

PHO+KVR

26.

MA10

MSH

sob

14:00

Fizzy Bubblech

Pološílené Veverky

2:2

PHO+KVR

27.

MA11

MSH

sob

14:30

Vlkofani

IBK Monsters

9:5

PUR+PST

28.

MA12

MSH

sob

15:00

A.M.C.

SK Velká Ohrada

9:4

PUR+PST

29.

MB10

MSH

sob

15:30

Bazzers team

PFC Cenosillicaphobia

6:2

PUR+PST

30.

MB11

MSH

sob

16:00

AlkFajn

Pohoda team

4:9

PUR+PST

31.

MB12

MSH

sob

16:30

Dream Vidláci team

FBC Pohořelice

5:1

PUR+PST

32.

W8

MSH

sob

17:00

White Devils

Tlamoleptým

4:0

PHO+MJA

33.

W9

MSH

sob

17:30

Kalamita

UTD

0:5

PHO+MJA

34.

W10

MSH

sob

18:00

Lassie´s Snout

White Devils

6:0

KVR+MJA

35.

MA13

MSH

sob

18:30

Vlkofani

Pološílené Veverky

6:9

KVR+MJA

36.

MA14

MSH

sob

19:00

Fizzy Bubblech

A.M.C.

8:3

KVR+PHO

37.

MA15

MSH

sob

19:30

IBK Monsters

SK Velká Ohrada

6:1

KVR+PHO

38.

WKPŘ

MSH

sob

20:00

Tlamoleptým

Kalamita

3:4sn

MJA+PHO

39.

MB13

MSH

sob

20:30

AlkFajn

PFC Cenosillicaphobia

0:4

MJA+PHO

40.

MB14

MSH

sob

21:00

Bazzers team

Dream Vidláci team

1:1

MJA+KVR

41.

MB15

MSH

sob

21:30

Pohoda team

FBC Pohořelice

14:1

MJA+KVR

 

I V SOBOTU VEČER SE SEJDEME NA PÁRTY VE SPORTCENTRU ROCKHILL!

 

MUŽI - KVALIFIKAČNÍ PŘEDKOLO PLAY-OFF

42.

MP1

MSH

ne

08:30

PFC Cenosillicaphobia

Fizzy Bubblech

0:5

PHO+KVR

43.

MP2

MSH

ne

09:05

IBK Monsters

AlkFajn

7:3

PHO+KVR

44.

MP3

MSH

ne

09:40

Dream Vidláci team

SK Velká Ohrada

6:1

PHO+MJA

45.

MP4

MSH

ne

10:15

Vlkofani

FBC Pohořelice

7:3

PHO+MJA

 

ŽENY – SEMIFINÁLE

46.

WSF1

MSH

ne

10:50

UTD

Kalamita

2:1

PUR+PST

47.

WSF2

MSH

ne

11:25

Lassie´s Snout

White Devils

4:1

PUR+PST

 

MUŽI – ČTVRTFINÁLE

48.

MČF1

MSH

ne

12:00

Pološílené Veverky

Fizzy Bubblech

1:5

PUR+

49.

MČF2

MSH

ne

12:35

Bazzers Team

IBK Monsters

3:5

PUR+PST

50.

MČF3

MSH

ne

13:10

A.M.C.

Dream Vidláci team

0:5

KVR+MJA

51.

MČF4

MSH

ne

13:45

Pohoda team

Vlkofani

9:6

KVR+MJA

 

ŽENY - O 3. MÍSTO

52.

WO3

MSH

ne

14:20

Kalamita

White Devils

1:6

KVR+PHO

 

ŽENY – FINÁLE

53.

WF

MSH

ne

14:55

UTD

Lassie´s Snout

2:3sn

KVR+PHO

15:25 - Vyhlášení ženy

MUŽI - SEMIFINÁLE

54.

MSF1

MSH

ne

15:30

IBK Monsters

Dream Vidláci team

3:2sn

MJA+PHO

55.

MSF2

MSH

ne

16:05

Fizzy Bubblech

Pohoda team

7:6

MJA+PHO

 

MUŽI - O 3. MÍSTO

56.

MO3

MSH

ne

16:45

Dream Vidláci team

Pohoda team

1:4

MJA+KVR

 

MUŽI - FINÁLE

57.

MF

MSH

ne

17:20

IBK Monsters

Fizzy Bubblech

2:3

MJA+KVR

17:50 - Vyhlášení muži