Kanadské bodování 2018

poř Jméno a příjmení tým G A B
1 Jakub Starý IBK Monsters 24 9 33
2 Jiří Juhaňák Pohoda team 14 14 28
3 Luděk Ondráček Pohoda team 10 17 27
4 David Sládeček Pohoda team 14 11 25
5 Václav Černoch Pohoda team 15 8 23
6 Štefan Furdan Vlkofani 8 11 19
7 Jiří Sedláček Fizzy Bubblech 8 9 17
8 Daniel Holeček Fizzy Bubblech 11 5 16
9 Filip Munzar Bazzers team 8 8 16
10 David Coufal A.M.C. 11 2 13
11 Tomáš Kocián Fizzy Bubblech 9 4 13
12 Jiří Bauer Pohoda team 6 7 13
13 Kryštof Kůs Bazzers team 4 9 13
14 Filip Šlápota Fizzy Bubblech 3 10 13
15 Tibor Pecha IBK Monsters 7 5 12
16 Filip Horák Vlkofani 7 5 12
17 Lukáš Zelenka A.M.C. 7 5 12
18 Jan Suchý A.M.C. 4 8 12
19 René Mikel Pološílené Veverky 7 4 11
20 Petr Henzl Fizzy Bubblech 5 6 11
21 Jan Horský Pološílené Veverky 5 6 11
22 Dominik Šollar Bazzers team 6 4 10
23 Jakub Sedláček Vlkofani 6 4 10
24 Jan Rakušan Vlkofani 5 5 10
25 Petr Stejskal Fizzy Bubblech 4 6 10
26 Petr Jindra Fizzy Bubblech 7 2 9
27 Matěj Kuželka Vlkofani 6 3 9
28 Tomáš Kubek Dream Vidláci team 3 6 9
29 Jirí Belga IBK Monsters 3 6 9
30 Tomáš Tejnor AlkFajn 8 0 8
31 Prokop Ferdan Dream Vidláci team 6 2 8
32 Michal Janča Dream Vidláci team 5 3 8
33 Václav Lorenc Pološílené Veverky 5 3 8
34 Miroslav Máčal IBK Monsters 4 4 8
35 David Chapčák IBK Monsters 4 4 8
36 Petr Štěpánek Vlkofani 4 4 8
37 František Příhoda Bazzers team 5 2 7
38 Vít Nosek Bazzers team 5 2 7
39 Radovan Kubek Dream Vidláci team 4 3 7
40 David Černý Dream Vidláci team 4 2 6
41 Jakub Horský Pološílené Veverky 4 1 5
42 Tomáš Jílek SK Velká Ohrada 4 1 5
43 Dominik Janík PFC Cenosillicaphobia 3 2 5
44 Vojtěch Sobotka Pološílené Veverky 2 3 5
45 Dominik Suchý A.M.C. 2 3 5
46 Lukáš Budiš PFC Cenosillicaphobia 4 0 4
47 Sebastian Galbavý Bazzers team 3 1 4
48 Michal Šebrle FBC Pohořelice 3 1 4
49 Jan Hanák Pohoda team 2 2 4
50 Jan Pecha Dream Vidláci team 1 3 4
51 Jakub Vaňásek AlkFajn 0 4 4
52 Jakub Víšek A.M.C. 3 0 3
53 Aleš Barták FBC Pohořelice 3 0 3
54 Vojtěch Máca Vlkofani 2 1 3
55 Vilém Mertha SK Velká Ohrada 2 1 3
56 Eduard Adamec SK Velká Ohrada 2 1 3
57 Václav Novák SK Velká Ohrada 2 1 3
58 Miroslav Čada Pološílené Veverky 1 2 3
59 Tomáš Sýkora Vlkofani 1 2 3
60 Josef Svoboda Vlkofani 1 2 3
61 Matěj Večeřa AlkFajn 1 2 3
62 Filip Fiala SK Velká Ohrada 1 2 3
63 Šimon Ebrle SK Velká Ohrada 1 2 3
64 Ondřej Mičánek PFC Cenosillicaphobia 1 2 3
65 František Kurimai FBC Pohořelice 1 2 3
66 Oldřich Pecha Dream Vidláci team 0 3 3
67 Jan Bořuta IBK Monsters 0 3 3
68 Jaromír Vávrů Pološílené Veverky 0 3 3
69 Jakub Krejčí Vlkofani 2 0 2
70 Martin Mlýnek FBC Pohořelice 2 0 2
71 Pavel Stejskal Dream Vidláci team 1 1 2
72 Miloš Procházka Dream Vidláci team 1 1 2
73 Jan Holoubek Pološílené Veverky 1 1 2
74 Jan Sláma A.M.C. 1 1 2
75 Tomáš Ryšavý AlkFajn 1 1 2
76 Kryštof Ille AlkFajn 1 1 2
77 Ondřej Kocúr PFC Cenosillicaphobia 1 1 2
78 Lukáš Trola (G) Bazzers team 0 2 2
79 Lukáš Holan SK Velká Ohrada 0 2 2
80 Adam Krejčí Vlkofani 1 0 1
81 Jakub Mrkvička AlkFajn 1 0 1
82 David Čermák AlkFajn 1 0 1
83 Martin Sedláček PFC Cenosillicaphobia 1 0 1
84 Ondřej Blažek PFC Cenosillicaphobia 1 0 1
85 Patrik Langer FBC Pohořelice 1 0 1
86 Radek Kulhan (G) Pološílené Veverky 0 1 1
87 Lukáš Brabec (G) Vlkofani 0 1 1
88 Petr Toman (G) AlkFajn 0 1 1
89 David Tenora (G) PFC Cenosillicaphobia 0 1 1
90 Tomáš Sedláček PFC Cenosillicaphobia 0 1 1
91 Dominik Petrů (G) FBC Pohořelice 0 1 1
92 Aleš Řehoř FBC Pohořelice 0 1 1
93 Roman Kozel FBC Pohořelice 0 1 1
94 Lukáš Vacuška (G) Dream Vidláci team 0 0 0
95 Filip Kejík (G) Pohoda team 0 0 0
96 Michal Melichar (G) IBK Monsters 0 0 0
97 Martin Feühbauer (G) Fizzy Bubblech 0 0 0
98 Petr Brestovský (G) Vlkofani 0 0 0
99 Filip Khun (G) A.M.C. 0 0 0
100 Zdeněk Tvrdý (G) A.M.C. 0 0 0
101 Michal Hřebíček AlkFajn 0 0 0
102 Jakub Ovar AlkFajn 0 0 0
103 Dan Kvěch (G) SK Velká Ohrada 0 0 0
104 Ivo Doležal PFC Cenosillicaphobia 0 0 0
105 Lukáš Vladík PFC Cenosillicaphobia 0 0 0
106 Pavel Vlček (G) FBC Pohořelice 0 0 0
107 Radek Zajíc FBC Pohořelice 0 0 0
108 Dominik Eleder FBC Pohořelice 0 0 0
109 Milan Sedlák FBC Pohořelice 0 0 0
110 David Hájek FBC Pohořelice 0 0 0
 
ŽENY:
poř Jméno a příjmení tým G A B
1 Adéla Lélyová White Devils 7 3 10
2 Simona Kabeláková Lassie´s Snout 5 4 9
3 Klára Minářová UTD 3 5 8
4 Monika Körmendyová Lassie´s Snout 5 2 7
5 Barbora Skálová UTD 4 3 7
6 Jitka Drápalová Lassie´s Snout 2 5 7
7 Jana Kovaříčková Lassie´s Snout 4 2 6
8 Romana Tůmová White Devils 3 3 6
9 Petra Drápelová Lassie´s Snout 3 3 6
10 Markéta Šikulová Lassie´s Snout 5 0 5
11 Anna Kabeláková Lassie´s Snout 3 2 5
12 Marie Sedláková White Devils 4 0 4
13 Tereza Rychlá Kalamita 3 1 4
14 Kristýna Šťastná Tlamoleptým 3 1 4
15 Zdeňka Janoušková UTD 2 2 4
16 Tereza Šánová Tlamoleptým 1 3 4
17 Andrea Distelová White Devils 1 3 4
18 Pavla Buráňová Lassie´s Snout 1 3 4
19 Aneta Lisová Tlamoleptým 3 0 3
20 Lenka Morová UTD 3 0 3
21 Kristýna Minářová UTD 2 1 3
22 Eliška Zimová UTD 2 1 3
23 Michaela Opicová Kalamita 1 2 3
24 Lucie Prokešová UTD 1 2 3
25 Gabriela Čečková UTD 1 2 3
26 Lucie Bártů White Devils 0 3 3
27 Iva Váňová Tlamoleptým 2 0 2
28 Nikola Vytisková Kalamita 1 0 1
29 Anna Korešová Tlamoleptým 1 0 1
30 Lucie Hodáková White Devils 1 0 1
31 Michaela Stejskalová Kalamita 0 1 1
32 Žaneta Solařová Kalamita 0 1 1
33 Šárka Šimánková White Devils 0 1 1
34 Barbora Kratochvílová White Devils 0 1 1
35 Iva Starečková (G) Lassie´s Snout 0 1 1
36 Eliška Jégrová Lassie´s Snout 0 1 1
37 Kateřina Pospíchalová (G) Kalamita 0 0 0
38 Blanla Dörrer Proboštová Kalamita 0 0 0
39 Iva Slatinská Kalamita 0 0 0
40 Zuzana Chromá Kalamita 0 0 0
41 Martina Miksová (G) Tlamoleptým 0 0 0
42 Karolína Chvátalová Tlamoleptým 0 0 0
43 Adéla Mikinová Tlamoleptým 0 0 0
44 Simona Uhrová Tlamoleptým 0 0 0
45 Anna Bartošocá (G) White Devils 0 0 0
46 Tereza Ondrová (G) UTD 0 0 0