Důležité instrukce pro VEDOUCÍ DRUŽSTEV

22.04.2016 20:48

Věnujte prosím pozotrnost sekci ROZPIS UTKÁNÍ. Během týdne prošel rozpis mnoha aktualizacemi, vzhledem k tomu, že byl letos dost výrazný problém, především v kategorii amatérů, s dojezdovými vzdálenostmi. Drtivá většina týmů v této kategorii je z větších vzdáleností a nebylo proto dost dobře možné, odstartovat turnaj místními týmy jako bývá zvykem, aby ty z větších vzdáleností měli více času na příjezd do města. Nakonec se celý start této kategorie posunul, přičemž předkolo play-off se neodehraje v sobotu večer, nýbrž v neděli ráno. Nyní už je rozpis definitivní a ke změnám by nemělo dojít. Pakliže dojde, budou o nich týmy, kterých se to týká informovány.

V rozpisu utkání svého týmu především sledujte halu, ve které se vaše utkání bude hrát. Zatímco muži odehrají všechna své utkání v hale SŠTO a ženy všechny v hale Městské (tedy krom finále), u amatérů je to poměrně složitější. Vzhledem k množství zápasů se část (vždy v ranních hodinách) přesunuje i na halu SŠTO, drtivá většina se ale odehraje klasicky v MSH. Také amatérské finále se odehraje v hale SŠTO, ostatně všechna finálová střetnutí vzdy pořadatel soustředí do jedné haly.

Na co dále před turnajem nezapomenout je ODESLÁNÍ SOUPISEK! Oficiální nejzašší termín je 28. 4., ovšem, pochopitelně, čím dříve, tím lépe.

Na soupisku uvádějte nejlépe všechny hráče, tedy i ty, kterých účast není jistá. Při povinné předturnajové prezentaci, která bude opět probíhat v Restauraci u Šuláků (foto), bude pro finální škrty či poslední úpravy soupisek ještě prostor.

Zmíněná prezentace je povinná pro všechny týmy a měla by proběhnout před prvním zápasem každého týmu. Družstvo na ni obdrží důležité organizační informace, převezme složku se soupiskou (provede případné poslední úpravy) a také obdrží paragon o zaplacení startovného. Dále při této prezentaci obrdží turnajové identifikační náramky, které slouží jako průkaz účastníka turnaje. Bez ID náramku nebude žádný hráč k utkání vpuštěn (pokud se tam stane, může dojít ke kontumaci daného utkání). Cena jednoho náramku je avizovaných 30 kč. Prostřednictvím tohoto náramku lze také uplatnit veškeré benefity, které nabízí doprovodný program turnaje. Prezentace startuje v pátek už po poledni a bude probíhat až do večerních hodin. V případě, že se k ní nebudete moci dostavit, kontaktujte pořadatele a domluvte jiný postup.

Věříme, že budete dbát pokynů pořadatelů, budete udržovat pořádek na halách a nebudete kouřit v jejich blízkosti, budete vždy v čas, minimálně 15 minut před utkáním připraveni na hale se zápisem o utkání. Zápasový seriál je náročný a každý byť drobný časový skluz může být velmi nepříjemný - poslední zápasy se každý den hrají v pozdních hodinách.

Děkujeme a těšíme se na vás, už za necelých 14 dní!!! :)

Zpět

Kryštof Kůs - Vánoční turnaj © 2021 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode