Fotky, videa, rozhovory 2020!

24.08.2020 22:23
Trvalo to možná déle, než jsme sami chtěli, nicméně nyní už jsou na YouTube k dispozici veškeré obrazové materiály z uplynulého ročníku! Videozáznamy utkání naleznete po kliknutí na příslušný výsledek zápasu v rozpisu utkání. Všechen materiál (včetně rozhovorů), který se pojí k uplynulému ročníku, pak hledejte pod tímto odkazem v YouTube playlistu.


A v neposlední řadě vám přinášíme veškeré pořízené fotografie od Martiny Miksové! Vše naleznete v plné kvalitě na tomto odkaze!

 

SK

Hala

Den

Čas

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Výsl.

Rozhodčí

1.

MA1

MSH

pát

16:15

Dream Vidláci team

Old Stars

3:2

URB+PŘI 

2.

MA2

MSH

pát

16:45

Trolové

IBK Södra Böhmen

1:6

URB+PŘI

3.

MA3

MSH

pát

17:15

A.M.C.

Dream Vidláci team

3:2

URB+STE

4.

W1

MSH

pát

17:45

Tlamoleptým

Shooters Beta

3:0

URB+STE

5.

W2

MSH

pát

18:15

White Devils

UTD

2:3

PŘI+STE 

6.

MB1

MSH

pát

18:45

Valivanvala

Tým Hotovo

7:2

PŘI+KŮS

7.

W3

MSH

pát

19:15

UTD

Lassie´s Snout

0:3

PŘI+STE

8.

MB2

MSH

pát

19:45

Monsters

Florbal Bořitov

4:2

PŘI+STE

9.

MB3

MSH

pát

20:15

Fildovo Ovečky

Valivanvala

10:3

URB+PŘI

OD 21:30 NEZAPOMENUTELNÁ FLORBALPARTY 2020 NA SÁDKÁCH!

10.

W4

MSH

sob

08:15

Shooters Beta

White Devils

0:1

STE+URB

11.

W5

MSH

sob

08:45

Lassie´s Snout

Last minute

3:3

STE+URB

12.

MA4

MSH

sob

09:15

Dream Vidláci team

Trolové

0:3

STE+URB

13.

W6

MSH

sob

09:45

Last minute

Tlamoleptým

4:2

STE+URB

14.

MA5

MSH

sob

10:15

Old Stars

IBK Södra Böhmen

2:4

STE+URB

15.

MB4

MSH

sob

10:45

Tým Hotovo

Monsters

0:5

JAN+VRA

16.

MB5

MSH

sob

11:15

Florbal Bořitov

Fildovo Ovečky

4:6

JAN+VRA

17.

W7

MSH

sob

11:45

UTD

Last minute

3:6

JAN+VRA

18.

W8

MSH

sob

12:15

Tlamoleptým

White Devils

3:1

JAN+VRA

19.

W9

MSH

sob

12:45

Shooters Beta

Lassie´s Snout

0:3

JAN+VRA

20.

MA6

MSH

sob

13:15

Old Stars

Trolové

1:1

PŘI+URB

21.

MA7

MSH

sob

13:45

IBK Södra Böhmen

A.M.C.

13:4

PŘI+URB

22.

MB6

MSH

sob

14:15

Valinanvala

Monsters

1:5

PŘI+URB

23.

MB7

MSH

sob

14:45

Tým Hotovo

Florbal Bořitov

2:2

PŘI+URB

24.

W10

MSH

sob

15:15

Tlamoleptým

Lassie´s Snout

1:3

PŘI+URB

25.

W11

MSH

sob

15:45

White Devils

Last minute

2:5

JAN+VRA

26.

W12

MSH

sob

16:15

Shooters Beta

UTD

3:3

JAN+VRA 


27.

MA8

MSH

sob

17:00

Trolové

A.M.C.

6:6

JAN+VRA

28.

MA9

MSH

sob

17:30

Dream Vidláci team

IBK Södra Böhmen

1:11

JAN+VRA

29.

MB8

MSH

sob

18:00

Monsters

Fildovo Ovečky

5:2

JAN+VRA

30.

MB9

MSH

sob

18:30

Valinanvala

Florbal Bořitov

4:1

URB+PŘI

31.

MA10

MSH

sob

19:00

Old Stars

A.M.C.

2:3

URB+PŘI

32.

MB10

MSH

sob

19:30

Tým Hotovo

Fildovo Ovečky

3:15

URB+PŘI

33.

W13

MSH

sob

20:00

Tlamoleptým

UTD

3:2

URB+PŘI

34.

W14

MSH

sob

20:30

White Devils

Lassie´s Snout

3:4

URB+PŘI

35.

W15

MSH

sob

21:00

Shooters Beta

Last minute

2:10

STE+KŮS

OD 21:30 FLOORBALLAFTERPARTY! I V SOBOTU HRAJE DJ ŠLÁPIČ!

KVALIFIKAČNÍ PŘEDKOLO MUŽI

36.

MP1

MSH

ne

08:15

Florbal Bořitov

Old Stars

2:3

VRA+JAN 

37.

MP2

MSH

ne

08:50

Dream Vidláci team

Tým Hotovo

7:0

VRA+JAN

SEMIFINÁLE ŽENY

38.

WSF1

MSH

ne

09:25

Last Minute

UTD

5:3

VRA+JAN

39.

WSF2

MSH

ne

10:00

Lassie´s Snout

Tlamoleptým

0:3

VRA+PŘI

ČTVRTFINÁLE MUŽI

40.

MČF1

MSH

ne

10:35

IBK Södra Böhmen

Old Stars

4:2

STE+PŘI

41.

MČF2

MSH

ne

11:10

Monsters

Dream Vidláci team

3:1

STE+PŘI

42.

MČF3

MSH

ne

11:45

A.M.C.

Valinanvala

8:2

JAN+PŘI

43.

MČF4

MSH

ne

12:20

Fildovo Ovečky

Trolové

1:5

JAN+VRA 

O 3. MÍSTO/FINÁLE ŽENY

44.

W3.

MSH

ne

12:55

UTD

Lassie´s Snout

2:3sn

JAN+VRA

45.

WF

MSH

ne

13:30

Last Minute

Tlamoleptým

4:1

JAN+VRA

vyhlášení ženy

SEMIFINÁLE MUŽI

46.

MSF1

MSH

ne

14:15

Monsters

A.M.C.

2:10

PŘI+VRA

47.

MSF2

MSH

ne

14:50

IBK Södra Böhmen

Trolové

5:2

PŘI+JAN

O 3. MÍSTO/FINÁLE MUŽI

48.

M3.

MSH

ne

15:25

Monsters

Trolové

1:3

PŘI+JAN

49.

MF

MSH

ne

16:00

A.M.C.

IBK Södra Böhmen

4:10

PŘI+JAN

vyhlášení muži

 

SK

Hala

Den

Čas

DOMÁCÍ

HOSTÉ

Výsl.

1.

MA1

MSH

pát

16:15

Dream Vidláci team

Old Stars

3:2

2.

MA2

MSH

pát

16:45

Trolové

IBK Södra Böhmen

1:6

3.

MA3

MSH

pát

17:15

A.M.C.

Dream Vidláci team

3:2

4.

W1

MSH

pát

17:45

Tlamoleptým

Shooters Beta

3:0

5.

W2

MSH

pát

18:15

White Devils

UTD

2:3

6.

MB1

MSH

pát

18:45

Valivanvala

Tým Hotovo

7:2

7.

W3

MSH

pát

19:15

UTD

Lassie´s Snout

0:3

8.

MB2

MSH

pát

19:45

Monsters

Florbal Bořitov

4:2

9.

MB3

MSH

pát

20:15

Fildovo Ovečky

Valivanvala

10:3

SESTŘIH PÁTEČNÍCH BRANEK

10.

W4

MSH

sob

08:15

Shooters Beta

White Devils

0:1

11.

W5

MSH

sob

08:45

Lassie´s Snout

Last minute

3:3

12.

MA4

MSH

sob

09:15

Dream Vidláci team

Trolové

0:3

13.

W6

MSH

sob

09:45

Last minute

Tlamoleptým

4:2

14.

MA5

MSH

sob

10:15

Old Stars

IBK Södra Böhmen

2:4

15.

MB4

MSH

sob

10:45

Tým Hotovo

Monsters

0:5

16.

MB5

MSH

sob

11:15

Florbal Bořitov

Fildovo Ovečky

4:6

17.

W7

MSH

sob

11:45

UTD

Last minute

3:6

18.

W8

MSH

sob

12:15

Tlamoleptým

White Devils

3:1

19.

W9

MSH

sob

12:45

Shooters Beta

Lassie´s Snout

0:3

20.

MA6

MSH

sob

13:15

Old Stars

Trolové

1:1

21.

MA7

MSH

sob

13:45

IBK Södra Böhmen

A.M.C.

13:4

22.

MB6

MSH

sob

14:15

Valinanvala

Monsters

1:5

23.

MB7

MSH

sob

14:45

Tým Hotovo

Florbal Bořitov

2:2

24.

W10

MSH

sob

15:15

Tlamoleptým

Lassie´s Snout

1:3

25.

W11

MSH

sob

15:45

White Devils

Last minute

2:5

26.

W12

MSH

sob

16:15

Shooters Beta

UTD

3:3

27.

MA8

MSH

sob

17:00

Trolové

A.M.C.

6:6

28.

MA9

MSH

sob

17:30

Dream Vidláci team

IBK Södra Böhmen

1:11

29.

MB8

MSH

sob

18:00

Monsters

Fildovo Ovečky

5:2

30.

MB9

MSH

sob

18:30

Valinanvala

Florbal Bořitov

4:1

31.

MA10

MSH

sob

19:00

Old Stars

A.M.C.

2:3

32.

MB10

MSH

sob

19:30

Tým Hotovo

Fildovo Ovečky

3:15

33.

W13

MSH

sob

20:00

Tlamoleptým

UTD

3:2

34.

W14

MSH

sob

20:30

White Devils

Lassie´s Snout

3:4

35.

W15

MSH

sob

21:00

Shooters Beta

Last minute

2:10

 

KVALIFIKAČNÍ PŘEDKOLO MUŽI

36.

MP1

MSH

ne

08:15

Florbal Bořitov

Old Stars

2:3

37.

MP2

MSH

ne

08:50

Dream Vidláci team

Tým Hotovo

7:0

SEMIFINÁLE ŽENY

38.

WSF1

MSH

ne

09:25

Last Minute

UTD

5:3

39.

WSF2

MSH

ne

10:00

Lassie´s Snout

Tlamoleptým

0:3

ČTVRTFINÁLE MUŽI

40.

MČF1

MSH

ne

10:35

IBK Södra Böhmen

Old Stars

4:2

41.

MČF2

MSH

ne

11:10

Monsters

Dream Vidláci team

3:1

42.

MČF3

MSH

ne

11:45

A.M.C.

Valinanvala

8:2

43.

MČF4

MSH

ne

12:20

Fildovo Ovečky

Trolové

1:5

O 3. MÍSTO/FINÁLE ŽENY

44.

W3.

MSH

ne

12:55

UTD

Lassie´s Snout

2:3sn

45.

WF

MSH

ne

13:30

Last Minute

Tlamoleptým

4:1

SEMIFINÁLE MUŽI

46.

MSF1

MSH

ne

14:15

Monsters

A.M.C.

2:10

47.

MSF2

MSH

ne

14:50

IBK Södra Böhmen

Trolové

5:2

O 3. MÍSTO/FINÁLE MUŽI

48.

M3.

MSH

ne

15:25

Monsters

Trolové

1:3

49.

MF

MSH

ne

16:00

A.M.C.

IBK Södra Böhmen

4:10